Royal Hippo Village verwent paardenliefhebbers (fotoalbum)

maandag 27 aug 2018

Veruit het drukste zomerweekend ligt achter de rug. Druivenfeesten in Overijse met o.a. de druivenstoet, en in onze gemeente de derde editie van "Royal Hippo Village", de paardenhoogdag voor wie houdt van een gevarieerd programma rond het edelste dier van onze schepping. De nieuwe locatie, aan de J.B. Blommaertstraat was een prima gok al zal het de organisators heel wat extra werk en zweet gekost hebben. Je staat ervan versteld hoeveel leuke plekken onze gemeente te bieden heeft. Dit is alvast een pareltje. En zeggen dat in de ondergrond het oude stort van onze gemeente ligt.

Mooi weer, lekker eten en drinken en een gevarieerd programma, de paardenliefhebber werd zondag duidelijk verwend. Het evenement zat goed in elkaar en het publiek kwam in grote getale opdagen. Meer heb je niet nodig om er een unieke dag van te maken, al moet je dit jaar overal leren leven met een overvloed aan agressieve wespen. Dat belooft voor het Druivenfestival.

Een dikke proficiat aan de organisatoren en volgend jaar nog van dat.

Foto's: Jan Van Assche